Informații privind desfășurarea activităților didactice în  semestrul I, anul universitar 2021-2022

În atenția comunității academice a Facultății de Psihologie și Științele Educației

Consiliul Facultății de Psihologie și Științele Educației a decis ca, în semestrul I al anului universitar 2021-2022, scenariul adoptat pentru susținerea activităților didactice specifice să fie unul ON-LINE. Hotărârea reflectă preocuparea FPSE pentru asigurarea unor condiții de siguranță maximală pentru întreaga comunitate academică și ia în considerare variabile importante, precum resursele umane implicate și infrastructura disponibilă.

Eventualele modificări ale cadrului desfășurării activității educaționale pentru semestrul al II-lea, în raport cu semestrul I, vor fi anunțate în timp util.

Deschiderea anului universitar va avea loc tot în sistem on-line. Programul detaliat și toate informațiile necesare vor fi publicate pe site în zilele următoare.