ÎN ATENȚIA TUTUROR STUDENȚILOR - STUDII LICENȚĂ/MASTER/CONVERSIE

ÎN ATENȚIA TUTUROR  STUDENȚILOR - STUDII LICENȚĂ/ MASTER/CONVERSIE

Cererile pentru susținerea restanțelor din anii anteriori/diferențelor se transmit electronic secretarului de an, în perioada  7-12 ianuarie 2021.

Cererea va fi însoțită de copia chitanței de achitare a taxei de reexaminare – 50 lei/disciplină. Taxa se achită în contul BCR - RO51RNCB0076010452620069.

DATE DE CONTACT SECRETAR AN

Nr.crt

Program de studii

Secretar de an