20 Noi

Invitație workshop “Psihopatologia” adultului, 23 noiembrie, Facultatea de Psihologie și Științele Educației

PosterWorkshop

Asociația de Terapie Comportamentală Aplicată, în colaborare cu Facultatea de Psihologie și Științele Educației, Departamentul de Psihopedagogie Specială vă invită la workshop-ul de analiză aplicată a comportamentului “Psihopatologia” adultului, susținut de Robert Mellon, Ph.D, BCBA, profesor de psihologie clinică și Director al Laboratorului de psihologie comportamentală experimentală și aplicată, Universitatea Panteion, din Atena.

Atelierul este conceput pentru două grupuri distincte de specialiști: practicienii din domeniul analizei aplicate a comportamentului și practicienii din domeniul terapiei cognitiv-comportamentale și are ca rezultat 6 CE pentru consultanții acreditați BCBA/ BCaBA.

Workshop-ul se va desfășura la Facultatea de Psihologie și Științele Educației, pe 23 noiembrie, între 9.00-16.00 și taxa de participare este de 300 de lei, care se va achita  în contul RO 85 BUCU E4 7770252511 RO 01, deschis la Alpha Bank, Asociația Terapie Comportamentală Aplicată, CIF 23830437.

Workshop-ul se desfășoară în limba engleză și nu există traducere

Consultă PROGRAMUL COMPLET DUPĂ FORMULARUL DE ÎNSCRIERE!

Citeşte mai departe ...