PROGRAMAREA SESIUNII DE REEXAMINĂRI Programul de studiu: PSIHOLOGIE (IF)  Perioada 13-20.09.2019

PROGRAMAREA SESIUNII DE REEXAMINĂRI

Programul de studiu: PSIHOLOGIE (IF)

 Perioada 13-20.09.2019

 

ANUL  I (2018-2019)

Nr. crt.

Disciplina

 

Ziua / ora

Cadru didactic

Sala de examen

1.       

Statistică psihologică și prelucrarea informatizată a datelor I

14.09.2019/10.00

Adrian Gorbănescu

 

2.       

Fundamentele psihologiei I

19.09.2019/13.00

Raluca Tomșa

 

3.       

Istoria psihologiei

17.09.2019/10.00

Ioana David

 

4.       

Neuropsihologie

17.09.2019/10.00

Eugen Avram

 

5.       

Neuropsihologie

20.09.2019/10.00

Violeta Rotărescu

 

6.       

Comunicare și dezvoltare personal

Nu  programez

Filip Popovici

Vasile Constantin

 

7.       

Abilități academice. Etică și integritate

20.09.2019/10.00

Ioana Podină

 

8.       

Practică (documentare științifică și psihologie critică)

20.09.2019/10.00

Ioana Podină

 

9.       

Limba engleză

 

Camelia Rădulescu

 

10.   

Limba franceză

 

Anca Petrescu

 

11.   

Statistică psihologică și prelucrarea informatizată a datelor II

14.09.2019/10.00

Adrian Gorbănescu

 

12.   

Fundamentele psihologiei II

17.09.2019/10.00

Eugen Avram

 

13.   

Metodologia cercetării psihologice I

 

Cornel Mincu

 

14.   

Bazele teoretice ale evaluării psihologice

 

Cătălin Nedelcea

 

15.   

Psihologie experimentală

18.09.2019/12.00

Mihaela Chraif

 

16.   

Introducere în psihologia socială

19.09.2019/10.00

. Laurențiu Mitrofan

 

17.   

Psihologia dezvoltării I

17.09.2019/10.00

Florinda Golu

 

ANUL  II (2018-2019)

Nr. crt.

Disciplina

Profesor

Data

Ora

Sala

1.      

Evaluarea psihologică a personalității și a comportamentului adaptativ

Vlad Burtăverde

     

2.      

Evaluarea psihologică a aptitudinilor

Adi Luca

19.09.2019

9.00

 

3.      

Dinamica grupurilor

Laurentiu Mitrofan

19.09.2019

10.00

 

4.      

Metodologia cercetării psihologice

Andrei Ion

18.00.2019

12.00

 

5.      

Psihologia dezvoltării

Florinda Golu

17.09.2019

13.00

 

6.      

Psihologia muncii

Dragoș Iliescu

18.09.2019

10.00

 

7.      

Psihologie organizațională

Andrei Ion

18.09.2019

12.00

 

8.      

Introducere în psihologia sănătății

Eugen Avram

17.09.2019

10.00

 

9.      

Psihologia personalităţii

Romeo Creţu

17.09.2019

10.00

 

10.  

Psihologie cognitive

Violeta Rotărescu

20.09.2019

10.00

 

11.  

Psihologie învățării

Georgeta Pânișoară

17.09.2019

12.00

 

12.  

Profile de comportament dezaptativ

Podină Ioana

20.09.2019

10.00

 

13.  

Introducere în psihoterapie

Denisa Godeanu

16.09.2019

10.00

 
înapoi la partea de sus

Autentificare

Autentificare pentru membrii comunității academice.