ÎNSCRIERI - Curs postuniversitar de formare și dezvoltare profesională continuă ”Abordări moderne în psihopedagogia specială”

Curs postuniversitar de formare și dezvoltare profesională continuă
”Abordări moderne în psihopedagogia specială”
(296 ore – 40 credite)

ÎNSCRIERI
2 – 18 octombrie 2018

PROGRAM ÎNSCRIERI
Luni – Joi : 13:00-15:00

(la Secretariatul Facultății de Psihologie și Științele Educației din Șos. Panduri, nr. 90, sector 5, București - secretar Carmen Obretin)

Deschiderea cursului postuniversitar va avea loc sâmabătă - 20 octombrie 2018, ora 10:00, Amf. 103, Panduri 90, parter, sediul facultății de Sociologie și Asistență Socială (vis-a-vis de sediul Facultății de Psihologie și Științele Educației)

Acte necesare pentru înscriere:

-cerere de înscriere (de la secretariat)

-carte identitate - copie

-certificat de naștere - copie și original

-certificat de căsătorie - copie și original (unde este cazul)

-diploma licență - copie și original

-foaie matricolă/supliment la diplomă - copie și original

-diploma bacalaureat - copie și original

-copie chitanță taxă - 1500 lei achitată în contul Facultății de Psihologie și Științele Educației: Cont BCR deschis la sector 5: RO51RNCB0076010452620069

-folie de plastic

NOTĂ: Taxa se poate achita în două tranșe egale (una la înscriere și a doua pe parcursul desfășurării cursului, înainte de susținerea examenului de absolvire).

Ultima modificare Miercuri, 17 Octombrie 2018 17:45