CIVISTHON UB 6-10 DECEMBRIE 2021

Suntem la jumătatea perioadei de înscriere pentru primul #CIVISthon organizat de Universitatea din București, în cadrul evenimentului Local CIVIS Days 2021. CC @CIVIS

Pentru a intra în competiție, tot ce trebuie să faceți este să vă formați o echipă de 3-5 colegi și să trimteți un proiect către Marilena Bratu, mentorul Facultății de Psihologie și Științele Educației, la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Proiectul vostru trebuie să ofere soluții pentru problemele și nevoile cu care se confruntă societatea. Hurry up! Mai aveți timp doar până pe 22 noiembrie.

Găsiți restul detaliilor în linkul de mai jos: