Curs deschis - testul Rorschach cu Marco Guadalupi şi Claudia Mihai - 12-13 octombrie 2019

În 12 si 13.10.2019 va avea loc un curs deschis despre testul Rorschach la Facultatea de Psihologie, Universitatea din București. Cursul va fi susținut de Marco Guadalupi – profesor şi colaborator în cadrul Şcolii Romane Rorschach (Italia) şi Claudia Mihai – doctor în psihologie, formator şi reprezentant al Şcolii Romane Rorschach în România.

Cursul se adreseaza psihologilor, medicilor şi studenţilor interesaţi de testarea psihologică. Testul Rorschach este util în diverse contexte în care este necesar un studiu aprofundat al personalităţii, domeniile de aplicabilitate fiind: clinic, evolutiv, juridic-criminalistic, ştiinţific, psihologia muncii.

Intrarea este gratuită, cu condiţia de a vă anunţa în prealabil participarea, deoarece numărul de locuri este limitat. Puteţi face acest lucru pe adresa de mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. – psiholog clinician principal Claudia Mihai.

Ultima modificare Joi, 26 Septembrie 2019 10:27