CURS DESCHIS - TESTUL RORSCHACH

CURS DESCHIS
TESTUL RORSCHACH

În perioada 29 - 30.09.2018, intervalul orar 9:00-18:00, va avea loc, la Facultatea de Psihologie și Științele Educației, sediul din Panduri, amfiteatrul Stoian, un curs deschis despre testul Rorschach. Cursul va fi susţinut de Marco Guadalupi, profesor în cadrul Şcolii Romane Rorschach (din Italia) şi Claudia Mihai, doctor în psihologie şi colaborator în cadrul Şcolii Romane Rorschach.
Testul Rorschach este util în diverse contexte în care este necesar studiul aprofundat al personalităţii.
Cursul se adreseaza psihologilor, medicilor şi studenţilor interesaţi de testarea psihologică.
Participarea este gratuită, cu condiţia de a vă anunţa în prealabil intenţia, deoarece numărul de locuri este limitat. Puteţi face acest lucru pe adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. – psiholog Claudia Mihai. Mai multe detalii vor fi transmise pe e-mail persoanelor interesate.

Ultima modificare Vineri, 21 Septembrie 2018 09:37