Despre noi

Sesiunea națională de comunicări științifice: Educația la timpul viitor; scenarii și resurse, 11 mai 2018

Vineri, 11 mai, de la ora 9.30 va avea loc, în amfiteatrul Stanciu STOIAN, Conferința susținută de  dr. Madlene Șerban, director al European Training Foundation. Conferința va aborda teme de educație și antreprenoriat. Conferința va deschide Sesiunea Națională de Comunicări Științifice pentru Studenții din domeniul Știintele Educației ”Educația la timpul viitor – scenarii și resurse” - ediția a VII-a, alături de mesajele profesorilor Lucian Ciolan, Cătălina Ulrich și Romiță Iucu.Atașat se află agenda evenimentului pentru a dispune de reperele necesare și posterul de prezentare a autorului și a conferinței sale. Echipa de organizare vă sta la dispoziție pentru orice alte informații.Contact și info: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

AGENDĂ

Vineri, 11 mai

FPSE, Sos. Ana Davila, nr. 28

9.00-9.30