Despre noi

Festivitatea de absolvire a studenților Facultății de Psihologie și Științele Educației - promoția 2017

Marţi, 13 iunie 2017, va avea loc festivitatea de absolvire a studenţilor Facultăţii de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei- promoţia 2017.

Programul zilei: AULA MAGNA- Facultatea de Drept, ora 10:00

•  discursul de deschidere al Rectorului Universităţii din Bucureşti, prof.univ.dr. Mircea Dumitru
  • discursul Prorectorului Universităţii din Bucureşti, prof.univ.dr. Romiţă Iucu
  • intervenţiile directorilor celor 4 Departamente (Psihologie, Psihopedagogie Specială,  Ştiinţele Educaţiei, Formarea Profesorilor)
  • discursurile reprezentanţilor din partea studenţilor
  • cuvântul de încheiere al Decanului Facultăţii de Pshologie şi Ştiinţele Educaţiei, prof.univ.dr. Lucian Ciolan.

Evenimentul va continua, începând cu ora 13:00, la sediul FPSE din şos. Panduri nr. 90, cu festivităţi "personalizate", organizate de fiecare departament.

Vă aşteptăm să sărbătorim împreună un moment important din viaţa absolvenţilor noştri!