21 Noi

LISTA CANDIDAȚILOR ÎNSCRIȘI LA CONCURSUL DE ADMITERE NIVEL II Studenţi anul I, anul universitar 2017/2018

Universitatea din Bucureşti

Facultatea de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei

Admitere Program de certificare a competenţelor pentru profesia didactică – Nivel II (aprofundare)

Studii universitare de master

Sesiunea noiembrie 2017

LISTA CANDIDAȚILOR ÎNSCRIȘI LA CONCURSUL DE ADMITERE NIVEL II

Studenţi anul I, anul universitar 2017/2018

Examenul de admitere se va desfășura duminică - 26 noiembrie 2017, ora 11:00 la sediul Facultății de Psihologie și Științele Educației din Șos. Panduri, nr. 90.

Lista repartizării candidaților pe săli se va afișa vineri – 24 noiembrie 2017

Intrarea în sala de examen se face pe baza CI și a carnetului de student.

Orice inadvertență se va transmite la secretariatul DFP din Complex Leu, et. 5 până vineri – 24 noiembrie 2017, ora 10:00.

Nr. crt.

Numele și prenumele

Facultatea de proveniență

1.       

Abăseacă C.N. Ioana

Științe Politice

2.       

Abood M. Sherin-Alexandra

Litere

3.       

Albu N. Lavinia-Elena

Matematică Și Informatică

4.       

Alexandru G.G. Laura-Gabriela

Biologie

5.       

Alexandru Gh. Mihaela

Litere

6.       

Alexandru S. Cosmin-Silvian

Matematică Și Informatică

7.       

Alexandru V. Andra-Silviana

Litere

8.       

Amza C.A. Ciprian

Litere

9.       

Anca C.R. Ioana-Beatrice

Litere

10.   

Andrei F. Alexandra

Litere

11.   

Anghel T. Simona-Florina

Istorie

12.   

Anghelin G. Georgiana

Geografie

13.   

Anton A.D. Anda-Roberta

Limbi Și Literaturi Străine

14.   

Anton F. Adelin-Constantin

Teologie Ortodoxă

15.   

Antonescu C. Petre-Paul

Teologie Ortodoxă

16.   

Antonescu N. Marina-Aurelia

Geografie

17.   

Apetrei V. Roxana-Mihaela

Biologie

18.   

Apostol (Manolache) R. Elena

Biologie

19.   

Apostol V. Anca-Gabriela

Limbi Și Literaturi Străine

20.   

Armășel. D. Irina-Georgiana

Limbi Și Literaturi Străine

21.   

Aurel I. Elena-Oana

Istorie

22.   

Baciu (Bahnă) C. Iulia-Gabriela

Teologie Ortodoxă

23.   

Barză F. Alexandru-Marius

Fizică

24.   

Băcescu V. Ștefania-Corina

Limbi Și Literaturi Străine

25.   

Băjescu D. Elena-Alexandra

Litere

26.   

Bălan C. Adriana-Georgeta

Psihologie Și Științele Educației

27.   

Bălănică N. Olivian-Dumitru

Teologie Ortodoxă

28.   

Bărbărie C. Manuela-Raluca

Geografie

29.   

Bârzu A. Ștefan

Filosofie

30.   

Bivoleanu R. Ramona-Andreea

Biologie

31.   

Bîtă P. Claudiu

Geografie

32.   

Bodea O. Georgiana

Geografie

33.   

Bolboașă A. Nicoleta

Istorie

34.   

Boldeanu D. George

Geografie

35.   

Bologa L.N. Alexandru-Marian

Biologie

36.   

Borchin O. David-Emil

Istorie

37.   

Bordei E. Georgiana-Mihaela

Litere

38.   

Boroghină N. Daiana-Elena

Limbi Și Literaturi Străine

39.   

Boteap. Gina-Adriana

Litere

40.   

Bratu F.C. Daria-Petruța

Geografie

41.   

Bratu I. Diana-Elena

Biologie

42.   

Brătilă V. Maria-Alexandra

Sociologie Și Asistență Socială

43.   

Brînză I. Lavinia

Geografie

44.   

Bucatariu D.C. Irina-Roxana

Biologie

45.   

Bucur Gh. Mariana-Ramona

Geografie

46.   

Buzatu C.C. Beatrice-Andreea

Litere

47.   

Buzea C. Oana-Maria

Geografie

48.   

Caloian Gh. Mihaela-Georgiana

Litere

49.   

Caragea D. Bogdan-Robert

Biologie

50.   

Cațan G.V. Andrei-Bogdan

Teologie Ortodoxă

51.   

Cazan P.R. Daniel

Teologie Ortodoxă

52.   

Căciulan M. Steluța-Mirela

Litere

53.   

Călinoaia M. Andrei

Limbi Și Literaturi Străine

54.   

Căpățînă M.C. Cristian-Silvian

Litere

55.   

Ceremuș (Chicoș) V. Maria-Ruxandra

Teologie Ortodoxă

56.   

Cernat M. Denisa-Andreea

Limbi Și Literaturi Străine

57.   

Cernat M. Mădălina-Elena

Litere

58.   

Cernat N. Marina

Matematică Și Informatică

59.   

Cerneanu C. Camelia

Limbi Și Literaturi Străine

60.   

Chapelan F.X.L. Alexis

Științe Politice

61.   

Chiriac C. Mădălina

Litere

62.   

Chirica M. Lavinia-Mihaela

Sociologie Și Asistență Socială

63.   

Chiru (Soare) G.E. Adriana-Ramona

Geografie

64.   

Ciaușu F. Alexandru

Teologie Ortodoxă

65.   

Cioban S. Corina

Biologie

66.   

Ciobanu C. Cosmina-Theodora

Geografie

67.   

Ciobanu T. Diana-Alexandra

Litere

68.   

Ciocan D.I. Alexandra-Gabriela

Biologie

69.   

Ciolan L. Cristiana

Matematică Și Informatică

70.   

Cismaru O. Oana Maria

Administrație și Afaceri

71.   

Clucerescu L. Nicolae

Teologie Ortodoxă

72.   

Coca D. Emanuel-Nicolae

Fizică

73.   

Cocei I. Sorina-Maria

Istorie

74.   

Codreanu V. Silvia-Nicoleta

Litere

75.   

Cojocaru I. Bianca-Georgiana

Biologie

76.   

Cojocaru I. Clara

Litere

77.   

Cojocaru M. Daniel

Psihologie Și Științele Educației

78.   

Coman L.V. Claudiu-Andrei

Biologie

79.   

Coman T. Maria-Cristina

Istorie

80.   

Comănescu E. Ionuț-Eugen

Istorie

81.   

Constantin M. Cristian-Andrei

Teologie Ortodoxă

82.   

Constantin N. Francisco-Răzvan

Litere

83.   

Constantin Ș. Florin-Ioan

Fizică

84.   

Corbu A. Adriana

Biologie

85.   

Corbu V. Irina

Litere

86.   

Covătaru I. Cristina-Ioana

Istorie

87.   

Crețu D. Teodora

Biologie

88.   

Cristian S.C. Roxana-Elena

Biologie

89.   

Cursaru V. Anian-Cristian

Teologie Ortodoxă

90.   

Cuța Gh. Maria-Alexandra

Psihologie Și Științele Educației

91.   

Danu M. Andreea-Cornelia

Litere

92.   

Dascălu C.D. Radu-Cristian

Chimie

93.   

Deaconu M. Andreea-Roxana

Geografie

94.   

Diaconu M. Diana-Elena

Limbi Și Literaturi Străine

95.   

Diciu Gh. Cristina

Limbi Și Literaturi Străine

96.   

Dincă (Tudor) M. Mariana

Litere

97.   

Dincă N. Nicoleta-Teodora

Litere

98.   

Dinu M.S. Daniel-Nicușor

Geografie

99.   

Dîrdală L. Florentina-Mădălina

Psihologie Și Științele Educației

100.           

Dobre C. Elena-Georgiana

Biologie

101.           

Dobre M.M. Florina-Alexandra

Istorie

102.           

Dobre N. Mădălina-Cristina

Biologie

103.           

Dologa Gh. Dumitru-Laurențiu

Istorie

104.           

Dragomir I.D. Andreea-Teodora

Psihologie Și Științele Educației

105.           

Drîmbu N. Roxana-Nicoleta

Administrație Și Afaceri

106.           

Duerel I. Florentina

Biologie

107.           

Dumbravă (Savin) R. Ica-Roxana

Litere

108.           

Dumitrașcu D. Marius-Cătălin

Litere

109.           

Dumitrescu S.M. Bogdan-Andrei

Filosofie

110.           

Dumitriu N. Anca-Ștefania

Litere

111.           

Dumitru P. Marina-Denisa

Geografie

112.           

Elekeș P. Maria-Nicoleta

Litere

113.           

Enache V. Florina-Cătălina

Geografie

114.           

Ene I. Emilia-Andreea

Sociologie Și Asistență Socială

115.           

Epîngeac F. Andreea-Cristina

Litere

116.           

Eșanu D.S. Nicoleta

Limbi Și Literaturi Străine

117.           

Ferdinand C.S. Bianca-Alexandra

Limbi Și Literaturi Străine

118.           

Filimon Gh. Diana-Adelina

Limbi Și Literaturi Străine

119.           

Filip L. Cristiana-Bianca

Geografie

120.           

Frânculescu A. Adina-Ioana

Limbi Și Literaturi Străine

121.           

Georgescu M.C. Cristina-Ruxandra

Litere

122.           

Gheorghe C. Elena-Cosmina

Limbi Și Literaturi Străine

123.           

Gheorghe Gh. Cristina-Adelina

Litere

124.           

Gheorghiță R.M. Oana-Maria

Litere

125.           

Gherasim P. Ana-Maria

Biologie

126.           

Ghiorghiță N. Daniel

Istorie

127.           

Ghiță V. Valentin-Viorel

Litere

128.           

Ghiulamila C.C. Anastasia-Mihaela

Geografie

129.           

Gighileanu D. Cristina

Litere

130.           

Giorgi N.D. Denisa

Psihologie Și Științele Educației

131.           

Gliga G. Ana-Maria

Matematică Și Informatică

132.           

Goșa I. Andrada-Alexandra

Geografie

133.           

Grama A.S. Andreea-Alexandra

Litere

134.           

Grigoraș A. Nicoleta-Laura

Biologie

135.           

Grigore (Georgescu) I. Simona-Elena

Geografie

136.           

Grigore L. Constantina-Rafaela-Rositta

Filosofie

137.           

Groasă C. Adriana

Științe Politice

138.           

Gulie V. Andreea

Matematică Și Informatică

139.           

Guțan V. Sabina

Limbi Și Literaturi Străine

140.           

Guțu B. Smaranda-Maria

Psihologie Și Științele Educației

141.           

Hassan (Doğan) M. Farida

Litere

142.           

Hoisan V. Irina-Ionela

Geografie

143.           

Hristea V. Ioana-Adina

Fizică

144.           

Huțanu V.R. Debora-Elena

Biologie

145.           

Iacob (Șerban-Iacob) M.D. Cristina-Andreea

Sociologie Și Asistență Socială

146.           

Iacob D. Alina-Florentina

Geografie

147.           

Ilincă C.E. Theodora-Alexandra

Chimie

148.           

Ionescu C.N. Andra-Elena

Litere

149.           

Ioniță (Nedelea) C. Mihaela-Olga

Limbi Și Literaturi Străine

150.           

Ioniță G. Maria-Lavinia

Litere

151.           

Ioniță N. Monica-Nicoleta

Chimie

152.           

Iordache A. Ovidiu-Adrian

Istorie

153.           

Iordache C. Lorelei

Chimie

154.           

Iordache F.D. Maria-Adriana

Sociologie Și Asistență Socială

155.           

Iordache N. Ioana-Cătălina

Filosofie

156.           

Iordan G. Constantin

Teologie Ortodoxă

157.           

Isbășoiu M.F. Dragoș-Andrei

Teologie Ortodoxă

158.           

Istim S.N. Andreea-Livia

Biologie

159.           

Istrate I. Ștefania-Elena

Biologie

160.           

Ivan C.E. Mariana-Cătălina

Litere

161.           

Kivu V. Mihaela

Litere

162.           

Lancor C. Theodor-Bogdan

Matematică Și Informatică

163.           

Lascu G.I. Paul-Cristian

Istorie

164.           

Lazăr C. Florina-Georgiana

Științe Politice

165.           

Lazăr D.F. Andreea-Daniela

Biologie

166.           

Leotescu C.L. Mihaela-Cosmina

Geografie

167.           

Liciu P.C. Ioan-Alexandru

Filosofie

168.           

Liță I. Răzvan-Florin

Istorie

169.           

Luciu I. Elena-Denisa

Geografie

170.           

Lungu V. Simona

Biologie

171.           

Lupșa E. Mădălina

Biologie

172.           

Mangalea G. Ioana

Limbi Și Literaturi Străine

173.           

Manghiuc V.L. Elena-Andrada

Litere

174.           

Manole A. Maria-Alexandra

Litere

175.           

Manole E. Emanoil-Robert

Teologie Ortodoxă

176.           

Manole M. Georgiana-Larisa

Psihologie Și Științele Educației

177.           

Mare S.S. Adrian-Sorin

Fizică

178.           

Marica C. Cristina-Ionela

Geografie

179.           

Marinaș I. Andreea-Mihaela

Litere

180.           

Marinescu N.A. Andreea

Limbi Și Literaturi Străine

181.           

Matei Ș.A. Elena-Alexandra

Litere

182.           

Mateșan A. Adrian-Gabriel

Istorie

183.           

Măcărău Ș. Horațiu

Matematică Și Informatică

184.           

Măcărescu M.N. Ivona-Maria

Limbi Și Literaturi Străine

185.           

Mănescu I. Ioana-Ruxandra

Litere

186.           

Mândru C. Carmen-Liliana

Filosofie

187.           

Mehedințu I. Laura-Florentina

Litere

188.           

Migioi N. Irina-Luiza

Geografie

189.           

Mihai (Bucur) J. Elena-Andreea

Litere

190.           

Mihai A. Ana

Litere

191.           

Mihai Gh. Maria-Magdalena

Litere

192.           

Mihăilă C. Anca-Elena

Istorie

193.           

Mihăilă D.I. Andreea-Nicoleta

Litere

194.           

Mihu C. Daniela-Mădălina

Geografie

195.           

Milu R. Mihai-Alexandru

Matematică Și Informatică

196.           

Mirea M.D. Mirela-Cristina

Psihologie Și Științele Educației

197.           

Mitache I. Iulia-Cristina

Geografie

198.           

Mitrea C. Daiana-Georgiana

Chimie

199.           

Mitrică I. Claudia-Magdalena

Istorie

200.           

Mocan R. Flavia

Limbi Și Literaturi Străine

201.           

Mocanu C. Mihaela-Veronica

Psihologie Și Științele Educației

202.           

Moise C. Alina-Mădălina

Istorie

203.           

Moise M. Marinela

Teologie Ortodoxă

204.           

Moldoveanu D.D. Marieta-Andreea

Limbi Și Literaturi Străine

205.           

Moraru C. Andreea

Matematică Și Informatică

206.           

Moroșan I. Gÿongyi-Ioana

Litere

207.           

Năstase M. Ioana

Limbi Și Literaturi Străine

208.           

Neagu A. Mihai-Valentin

Istorie

209.           

Neagu N. Răzvan-Ionuț

Teologie Baptistă

210.           

Necula (Nedelcu) M. Maria

Litere

211.           

Neculae Gh. Mihaela-Floriana

Biologie

212.           

Nedelcu N.F. Elena-Alexandra

Litere

213.           

Negoescu M.G. Gabriela-Aurelia

Geografie

214.           

Negoiță V. Beatrice-Mihaela

Istorie

215.           

Nicolăescu D. Alexandrina-Alina

Limbi Și Literaturi Străine

216.           

Niculae O. Diana-Alexandra

Biologie

217.           

Nistor T. Valentin

Teologie Ortodoxă

218.           

Oancea D. Alexandra

Limbi Și Literaturi Străine

219.           

Oancea G. Adrian-Teodor

Teologie Ortodoxă

220.           

Onea G. Luiza-Elena

Litere

221.           

Oprea C. Ana-Maria

Matematică Și Informatică

222.           

Oprea I. Ioan-Paraschiv

Teologie Ortodoxă

223.           

Oprea M. Alexandra-Maria

Filosofie

224.           

Opriș I. Tiberiu-Georgian

Teologie Ortodoxă

225.           

Palcău Gh. Alexandru

Teologie Ortodoxă

226.           

Panait G. Bianca-Elena

Limbi Și Literaturi Străine

227.           

Pană N. Nicolae

Teologie Ortodoxă

228.           

Pașcan (Georgescu) D. Laura-Mihaela

Psihologie Și Științele Educației

229.           

Pavel B.A. Ana-Maria

Limbi Și Literaturi Străine

230.           

Pavel Gh. Alexandra-Simona

Sociologie Și Asistență Socială

231.           

Pătrașcu G. Teodora-Mihaela

Litere

232.           

Păun N. Roxana-Onela-Silvia

Istorie

233.           

Păun T. Luciana-Iuliana

Limbi Și Literaturi Străine

234.           

Perdeleanu P. Aureliu

Litere

235.           

Petcu F. Daniela-Andreea

Litere

236.           

Petrache I. Mădălina-Steluța

Matematică Și Informatică

237.           

Petrescu C. Georgiana-Cristina

Sociologie Și Asistență Socială

238.           

Petrișor N. Constanda-Rodica

Chimie

239.           

Pisculungeanu F. Ioana-Alexandra

Limbi Și Literaturi Străine

240.           

Pîrlog I. Cristina

Biologie

241.           

Plopeanu F.C. Cosmin-Alexandru

Geografie

242.           

Podeanu S.M. Alexandra-Cristiana

Sociologie Și Asistență Socială

243.           

Poenaru C.D. Rucsandra-Nicoleta

Chimie

244.           

Popa C. Daniela

Teologie Ortodoxă

245.           

Popa G. Dumitru-Marius

Geografie

246.           

Popa G.A. Alexandra-Elena

Litere

247.           

Popa G.E. Ana-Gabriela

Geografie

248.           

Popa V. Cristina-Drăguța

Istorie

249.           

Predescu I. Elena-Alisa

Geografie

250.           

Puia (Daneș) L. Ana-Maria

Limbi Și Literaturi Străine

251.           

Purcari D. Anca

Filosofie

252.           

Purcărea M.A. Alexandra-Mihaela

Chimie

253.           

Radu C. Adriana-Roxana

Litere

254.           

Ralea G. Andreea-Iuliana

Geografie

255.           

Răducan S.T. Ruxandra-Maria

Geografie

256.           

Rădulescu A. Dragoș-Alexandru

Teologie Ortodoxă

257.           

Rădulescu F.T. Ștefan-Mario

Istorie

258.           

Rădulescu Gh. Gheorghe-Vlăduț

Teologie Ortodoxă

259.           

Rădulescu I.M. Oana-Andreea

Chimie

260.           

Răpeanu C. Simona

Psihologie Și Științele Educației

261.           

Roșca (Cîndea) R.V. Raluca

Limbi Și Literaturi Străine

262.           

Roșca V. Nicoleta

Psihologie Și Științele Educației

263.           

Roșescu G. Maria-Daniela

Limbi Și Literaturi Străine

264.           

Roșu I.N. Alexandra Maria

Sociologie și Asistență Socială

265.           

Roșu M. Nicoleta-Iuliana

Limbi Și Literaturi Străine

266.           

Rovenschi V.Gh. Adela-Mihaela

Limbi Și Literaturi Străine

267.           

Samoilă C. Iuliana

Biologie

268.           

Sandu D. Nicoleta

Fizică

269.           

Sandu P. Georgiana-Iulia

Litere

270.           

Sandu T. Niculina-Diana

Istorie

271.           

Sava I. Daniel

Teologie Ortodoxă

272.           

Savu D. Francesca-Daniela

Istorie

273.           

Savu I. Maria-Irina

Matematică Și Informatică

274.           

Săraru D. Cristina

Litere

275.           

Sebe S.G. Ana-Casandra

Chimie

276.           

Secăreanu V. Anca

Limbi Și Literaturi Străine

277.           

Sfranciog V.V. Andreea-Felicia

Geografie

278.           

Sima D. L. Andra-Ioana

Limbi Și Literaturi Străine

279.           

Simion Gh.F. Alina-Mihaela

Geografie

280.           

Simion L.C. Teodora-Veronica

Biologie

281.           

Sîrbu S. Adina-Florentina

Psihologie Și Științele Educației

282.           

Slave C. Andreea-Raluca

Geografie

283.           

Soceanu C. Alexandru-Florin

Geografie

284.           

Spircă (Vasile) Gh. Ioana-Andreea

Chimie

285.           

Spiridon M. Laura-Marinela

Psihologie Și Științele Educației

286.           

Sprînceană V.D. Tudor-Emanuel

Istorie

287.           

Stamatoiu R.C. Roxana-Maria

Limbi Și Literaturi Străine

288.           

Stana A.B. Andrei-Ovidiu

Istorie

289.           

Stănilă V. Mihaela-Cristina

Psihologie Și Științele Educației

290.           

Stătulescu G.I. Dora-Ștefania

Limbi Și Literaturi Străine

291.           

Stîngaciu M. Marina

Litere

292.           

Stoian I. Marius-Constantin

Chimie

293.           

Stroe A.C. Corina-Elena

Psihologie Și Științele Educației

294.           

Stroe T.E. Andra-Saela

Teologie Ortodoxă

295.           

Surugiu D. Marinela-Lidia

Biologie

296.           

Șelaru V.H. Aida

Biologie

297.           

Șerban F. Florentina-Alexandra

Litere

298.           

Șerban Gh. Oana-Diana

Litere

299.           

Șerban I. Diana-Maria

Limbi Și Literaturi Străine

300.           

Șerban L.M. Alina-Iuliana

Litere

301.           

Șomoiag C. Georgiana-Maria

Psihologie Și Științele Educației

302.           

Ștefanciuc D.V. Laura-Ana

Limbi Și Literaturi Străine

303.           

Ștefănescu V.G. Andreea-Mihaela

Litere

304.           

Tache-Nicolae A. Anca-Maria

Matematică Și Informatică

305.           

Tăbăcaru T. Ionela

Istorie

306.           

Tănase I. Fyfy-Roxana

Litere

307.           

Tănase N. Raluca-Nicoleta

Litere

308.           

Tertici M. Antonio-Ștefan

Istorie

309.           

Tonciu P. Elena

Psihologie Și Științele Educației

310.           

Topor G.M. Alexandru

Chimie

311.           

Torcea A. Ana-Maria

Litere

312.           

Trașcă V. Marinela-Gabriela

Limbi Și Literaturi Străine

313.           

Trevisan S. Laura

Litere

314.           

Trocan N.C. Andreea-Maria

Geografie

315.           

Tudor D. Mihaela-Dana

Litere

316.           

Tudose C.M. Cezara-Lavinia

Biologie

317.           

Turturică (Chira) G. Evelina

Psihologie Și Științele Educației

318.           

Ungureanu D. Doinița-Alexandra

Geografie

319.           

Vasile R.F. Cristina-Andreea

Limbi Și Literaturi Străine

320.           

Vasluianu N. Mădălina-Elena

Litere

321.           

Vitan G.S. Aurora-Cristina

Litere

322.           

Viuleț V.V. Iulia

Limbi Și Literaturi Străine

323.           

Vîlea-Nedelcu P. Andreea

Geografie

324.           

Vlad M. Ana-Maria

Biologie

325.           

Voineag F.I. Andreea-Dănuța

Limbi Și Literaturi Străine

326.           

Vrînceanu I. Andrei

Teologie Ortodoxă

327.           

Zaharia S. Ovidiu-Cătălin

Istorie

328.           

Zamfir (Vlădescu) P. Dorina

Limbi Și Literaturi Străine

329.           

Zărnescu R.S. Larisa

Litere

330.           

Zisopol D.G. Aris-Alexandru

Istorie

 

 

 

 

Citeşte mai departe ...
21 Noi

ZILELE CARIEREI - 20-22 NOIEMBRIE 2017 - Universitatea din București

Universitatea din București
Sala Stoicescu, Bd. M. Kogălniceanu 36-46

ZILELE CARIEREI

20-22 NOIEMBRIE 2017

Agenda

Descriere sesiune

SPEAKER

Interval orar

       

20.11.2017

 

 

 

       

Deschiderea evenimentului

 

Magdalena Platis, Prorector UB

10.00-10.15

Bursa de Valori București

Discursul motivațional în orientarea de carieră

Ileana Botez

10.15-11.00

Manpower

Carieră pentru mine!

Manuela Drăghia, RPO Director Ana-Maria Butelanc, National Recruitment Manager-  Reprezentant Experis

11.00-12.30

PAUZĂ

 

 

12.30-13.00

AIESEC

Tu cum profiți de toate oportunitățile din jurul tău în timpul facultății?

 

13.00-14.00

DB Schenker Global Services Europe

Ambasadorii schimbării

Pădureț Sorina

14.00-15.00

SAS-UNIBUC

Lansare UniHUB - debutul afacerii tale

Consiliul executiv SAS-UNIBUC

15.00-16.00

Închidere Ziua 1

Concluzii și păreri.  Prezentarea programului pentru următoarea zi.

 

16.00-16.30

       

21.11.2017

 

 

 

       

Intro Ziua 2

Prezentarea agendei

 

10.00-10.15

UNILEVER

Workshop NEXT GENERATION SKILLS

Andreea Roca - Senior Recruiter and HR BP Support; Roxana Popescu

10.15-12.30

PAUZĂ

 

 

12.30-13.00

GFK

GROWTH FROM KNOWLEDGE - TIPS AND TRIKS IN THE INTER

Gina Gherghe, Vlad Andrei Cristian

13.00-14.00

BRD

Competențele viitorului - Cum să te pregătești pentru job-urile de mâine!

Fănel Tronaru, Recrutor Senior

14.00-15.00

EOS KSI

CV-ul și scrisoarea de intenție, o provocare? Oportunități în cadrul companiei

Roxana Deji, Daniel Bălțan

15.00-16.00

Închidere Ziua 2

Concluziile zilei. Prezentarea programului pentru urmatoarea zi

 

16.00-16.30

       

22.11.2017

 

 

 

       

Intro Ziua 3

Prezentarea agendei + Key Note + Prezentarea unui produs AIESEC

   

Junior Achievment Romania

Antreprenoriat. Primul pas către o carieră de succes!

Victor Dumitrache

10.00-11.00

Cegedim ROMÂNIA

Puzzle de competențe candidat vs. Puzzle de poziții

Mariana Nastu, Diana Păsăreanu

11.00-12.00

SNC LAVALIN

SNC-Lavalin în ROMÂNIA - who are we and why us?

Madalina Popescu (Accounts Payable Team Leader) / Ionut Michi (Account Payables, Billing and Receivables Manager – TBC)

12.00-13.00

PAUZĂ

 

 

13.00-13.30

Enel

ENEL - carieră de succes

Maria-Luiza Banyai

13.30-14.30

BRD Finance

Cum să-ți alegi un angajator social responsabil.

 

14.30-15.30

G2 Travel

Cum este să lucrezi la G2 Travel?

Mihaela Bostan

15.30-16.30

Canopy

Online Marketing. Cum să te folosești de era digitală pentru a-ți mări șansele de angajare. 

 

16.30-17.30

Închidere eveniment

Concluzii și diplome de participare

 

17.30-18.00

Citeşte mai departe ...

Autentificare

Autentificare pentru membrii comunității academice.