Admitere

Precizări admitere domeniul Științe ale Educației - studii universitare de masterat, sesiunea iulie-septembrie 2017

PRECIZĂRI CU PRIVIRE LA EXAMENUL DE ADMITERE, STUDII UNIVERSITARE DE MASTER – forma de învățământ cu frecvență, SESIUNEA IULIE - SEPTEMBRIE 2017, DOMENIUL ȘTIINȚE ALE EDUCAȚIEI

Rezultatele concursului de admitere, studii universitare de master - iulie 2017

Candidaţii declaraţi ADMIS pe locurile cu taxă, în urma concursului de admitere la studii universitare de master, sesiunea septembrie 2017 vor aduce, pentru confirmarea locului ocupat, diploma de bacalaureat și diploma de licență la Secretariat până la data de 19 septembrie 2017, ora 14:00 (în cazul în care nu sunt depuse deja la dosarul de admitere) și vor plăti un avans din taxa de şcolarizare – 500 lei (parte din taxa de şcolarizare de 3100 lei/an). Chitanţa de achitare a taxei, cu specificarea programului de studii, scanată, se poate transmite și la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., în termenul stabilit.

Candidații care nu vor achita taxa sau nu vor transmite în termenul precizat dovada plății vor pierde locul obţinut în urma concursului de admitere. Taxa se achită pe numele candidatului admis, la orice bancă, în contul Universităţii din Bucureşti, Facultatea de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei: CONT BCR - deschis la sectorul 5 – RO 51 RNCB 0076010452620069

Candidații care nu vor depune documentele menționate mai sus vor pierde locul obţinut în urma concursului de admitere.

SECRETARIAT
PROGRAMUL DE LUCRU PENTRU ADMITERE AL SECRETARIATULUI
15 – 19 septembrie 2017
(confirmări, retrageri dosare etc.):

LUNI - JOI 13:00 – 15:00
VINERI 10:00 – 12:00
SÂMBĂTĂ – DUMINICĂ 10:00 – 12:00

Domeniul Stiintele Educatiei - Septembrie 2017

Rezultatele concursului de admitere, studii universitare de master - iulie 2017

IMPORTANT!!!
Candidaţii care au obţinut media de admitere minimum 6 (şase) şi nu au fost declaraţi ADMIS la programul de studii pentru care au candidat, pot solicita, în limita locurilor rămase disponibile, redistribuirea la un alt program de masterat din grupul interdisciplinar respectiv (fără depunerea unui alt dosar şi fără achitarea unei taxe suplimentare).

SECRETARIAT
PROGRAM DE LUCRU PENTRU ADMITERE (confirmări, retrageri dosare etc.):
LUNI - JOI 10:00-15:00
VINERI 9:00-12:00